pasek TE oficjalna

teddy obrot

jestesmy akredytowane kwadrat 01

Witamy na stronie poświęconej nauce języka angielskiego

    dzieci 2-7 lat  metodą Teddy Eddie.

     Miło nam przedstawić naszego Misia, który zwie się TEDDY EDDIE. 

    Miś jest dość psotny i sypia w śmierdzącej skarpecie, a mimo to zachęca setki dzieci do tego, aby przychodziły do szkół językowych na lekcje angielskiego.

                                           www.edubears.pl

 

Teddy Eddie został stworzony przez trzy mamy anglistki (Dianę, Magdę i Olę), które latami prowadziły szkoły językowe. Pewnego dnia zdecydowały stworzyć swoją własną, autorską metodę nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2-7 lat. Autorki dołożyły wszelkich starań, aby metoda Teddy Eddie była ciekawa nawet dla najbardziej wymagających urwisów. W tym celu testowały każdy utwór na… swoich dzieciach. Szczególna pieczołowitość dotyczyła MATERIAŁÓW AUDIO: piosenek i historyjek. Wszyscy wiemy, że warto abdziecko słuchało nagrań najlepiej kilka razy dziennie, ale co zrobić, żeby chciało słuchać po raz kolejny? Nagrania muszą być interesujące same w sobie – nie mogą to być starodawne piosenki bez wyrazu. Za to w historyjkach musi się coś dziać, inaczej dziecko traci zainteresowanie i woli oglądać kreskówki w telewizji.

Tak małe dzieci szybko zniechęcają się oglądaniem książek i powtarzaniem kilkunastu słówek przez cały rok nauki, dlatego też autorki postanowiły "zanurzyć" dzieci w języku: stąd dużo historyjek, dużo teksu w piosenkach, słowa zawsze uczone W ZDANIACH i w kontekście. Wszystko po to, aby dosłownie bombardować dzieci językiem angielskim we wszystkich jego postaciach.  

 

licencjonaoany 2

  • KONIEC Z NAUKĄ POJEDYNCZYCH SŁÓWEK, NARESZCIE DZIECI UCZĄ SIĘ MÓWIĆ  CAŁYMI ZDANIAMI!

U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

 

  • WYJĄTKOWE ZAJĘCIA PEŁNE SĄ HUMORU I NIESPODZIANEK!

najważniejsze jest zadowolenie dziecka - żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

  • ZAJĘCIA PROWADZĄ SPECJALNIE PRZYGOTOWANI LEKTORZY posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.
  • STAŁY KONTAKT LEKTORA Z RODZICAMI

lekcje otwarte,  bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału,  cotygodniowe maile z podsumowaniem zrealizowanyc zajęć  i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka.

 

TEDDY EDDIE JEST BOGATY TAKŻE POD WZGLĘDEM LICZBY ELEMENTÓW

WCHODZĄCYCH W SKŁAD ZESTAWU UCZNIA

Teddy Eddie 1 2

 

W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie:

  • oryginalny, pełen treści podręcznik,
  • płytę CD z mnóstwem nagrań,
  • kod dostępu do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online
  • mini-książeczkę z sekretnymi słowami
  • multiROM deDOMO.

A dla Rodzica?

  • bardzo szczegółowy Poradnik dla Rodziców zawierający informacje o przerabianym materiale oraz pomysły na ciekawe zabawy językowe z dzieckiem w domu.

Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy językowej.