Dzielimy się naszymi wartościami ze światem

Nasze działania opieramy na ideach, dzięki którym nauczamy już od 20 lat.

Przyszłość?

Porzucamy bagaż tradycyjnej szkoły oraz jej metod i uczymy w nowoczesny, lepszy sposób.

Odwaga?

Każdy może podróżować po świecie nie przejmując się barierą językową, a język nie powinien stanowić przeszkody w spełnianiu marzeń.

Otwartość?

Jesteśmy otwarci na świat i możliwości, które oferuje. Razem z naszymi uczniami sięgamy dalej i poszerzamy swoje horyzonty każdego dnia.

Jak nauczamy?

Prowadzimy kursy z wykorzystaniem innowacyjnych metod, nasi lektorzy są otwartymi i pełnymi pasji ludźmi. Zajęcia prowadzimy w małych grupach dzięki czemu każdy kursant ma zapewnioną pełną uwagę lektora.

Uczymy w nowoczesnych salach, do wyboru są 2 oddziały szkoły, więc każdy ma do nas blisko.

Czego się u nas nauczysz?

Uczymy języków obcych dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Dzięki kursom zdasz egzaminy w szkole, zawalczysz o awans w pracy lub po prostu nauczysz się czegoś nowego.

Zajęcia odbywają się zazwyczaj 2 razy w tygodniu, a do wyboru jest kilka języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski i czeski.

O założycielce

Założycielką i dyrektorką zarządzającą szkoły jest Łucja Stawiska-Jankowska. To ciepła i oddana szkole osoba, bez której to miejsce nie byłoby takie samo. Wciąż szuka nowych i ciekawych sposobów nauczania zachowując najwyższe standardy edukacyjne.

Pasja do nauki języków obcych, a także zaraźliwy optymizm to jej cechy charakteru, dzięki którym w 2001 roku powstał ATUT School. Do dziś jest to miejsce otwarte na różnorodność kulturową, pełne radości i ciekawości świata – tak, jak Łucja.