Dzielimy się naszymi wartościami ze światem

Nasze działania opieramy na wartościach, dzięki którym wspieramy szybkie postępy językowe naszych uczniów już od ponad 22 lat. W ATUT school stawiamy na relacjeszacunek, którym obdarzamy uczniów i siebie nawzajem.

Rozumiemy, że każdy człowiek jest inny i wyjątkowy. Dlatego dajemy naszym uczniom poczucie bezpieczeństwa i swobodę wypowiedzi, co jest gwarancją ich sukcesów językowych.

Przyszłość?

Nie lubisz tradycyjnej szkoły oraz jej metod? W ATUT school uczymy w nowoczesny sposób, bez ocen – a jednak skutecznie.

Odwaga?

Każdy może podróżować po świecie nie przejmując się barierą językową, a język stanowi drogę do spełniania marzeń.

Rozwój?

Jesteśmy otwarci na świat i możliwości, które oferuje. Razem z naszymi uczniami sięgamy dalej i poszerzamy swoje horyzonty każdego dnia.

Jak nauczamy?

Prowadzimy kursy z wykorzystaniem innowacyjnych metod, nasi lektorzy są otwartymi i pełnymi pasji ludźmi. Zajęcia w małych grupach sprawiają, że każdy ma zapewnioną pełną uwagę lektora.

Dbamy o naszych Słuchaczy. Zapewniamy komfortowe sale dydaktyczne, przestronne i estetyczne. Do wyboru są 2 oddziały szkoły językowej ATUT w Legnicy, więc każdy ma do nas blisko.

Czego się u nas nauczysz?

Uczymy języków obcych dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Dzięki kursom zdasz egzaminy w szkole, zawalczysz o awans w pracy lub po prostu nauczysz się czegoś nowego.

Zajęcia odbywają się zazwyczaj 2 razy w tygodniu,  do wyboru jest kilka języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański oraz polski dla obcokrajowców.

O założycielce

Założycielką i liderką ATUT school od 2001 roku jest Łucja Stawiska-Jankowska.

To ciepła i otwarta na rozwój osoba, rozumiejąca doskonale swoją rolę i zmieniający się świat. Jej działania inspirują i wspierają innych do tego, aby marzyć, tworzyć, poznawać głębiej, robić więcej i stawać się lepszymi ludźmi. Dzięki kreatywności i determinacji Łucji ATUT school wciąż się zmienia, doskonali, jest w harmonii ze zmieniającą się rzeczywistością. Łucja jest managerem (MBA) i pedagogiem –  ma wiedzę i umiejętności, aby realizować swoją misję – tworzy dobrą edukację językową – z sercem i zaangażowaniem.

Jak to robi? Najpierw jest wizja, potem analiza i …decyzja, najczęściej trafny wybór – w efekcie w ATUT school uczniowie mają to co najlepsze: spójną, wielopoziomową ścieżkę edukacyjną i poczucie, że gdziekolwiek się znajdą – dadzą radę, bo angielskiego nauczyli się w ATUT school w Legnicy!