Kursy dla dzieci

Kurs Wiek Opis

Teddy Eddie START

2 – 3 lata

Kurs angielskiego dla maluchów został przygotowany przez najlepsze metodyczki Teddy Eddie. Język angielski wprowadzamy poprzez zabawę oraz pierwsze angielskie zdania i słówka: w piosenkach, historyjkach i wierszykach.

Kontakt ze szkołą

Teddy Eddie STANDARD

4 – 5 lat

Dzieci w przedszkolu poznają pierwsze angielskie słówka. My idziemy krok dalej i prowadzimy lekcje w całości po angielsku. Dzieci dobrze się bawią słuchając wielu nagrań – bajeczek, wierszyków i piosenek, a angielski przyswajają naturalnie, tak jak uczyły się polskiego – i  mówią pełnymi zdaniami.

Kontakt ze szkołą

Teddy Eddie ABC

5 – 6 lat

Jest to ambitny kurs dla dzieci w zerówce, podczas którego uczniowie ćwiczą rozumienie ze słuchu oraz reagują ruchem i ciałem na historyjki, piosenki oraz wierszyki.  Poznają już także czytanie globalne. Pełne dynamiki i dziecięcego humoru aktywności wspierają rozwój małych uczniów, którzy są o krok od rozpoczęcia nauki szkolnej.

Kontakt ze szkołą

Teddy Eddie SUPERHERO

7 lat

Na zajęciach dla 1-klasistów aktywną komunikację w języku angielskim przeplatamy odpowiednimi historyjkami oraz ambitnymi zabawami, wyzwaniami i grami językowymi. Językiem, który obowiązuje podczas lekcji – zarówno lektora jak i dzieci – jest angielski.  Nasz miś zamienia się w Superbohatera, aby angielski kojarzył się kursantom z tym, że językowo mogą wszystko! Na ten kurs może zakwalifikować się każdy 7-latek.

Kontakt ze szkołą

Savvy Ed 1 - komunikacja i nauka czytania

7 – 8 lat

Kurs dla uczniów szkoły podstawowej, którzy kontynuują naukę języka obcego po mocnym programie przedszkolnym (Teddy Eddie lub inne metody). Na zajęciach stawiamy na to, że dzieci uczą się swobodnie reagować na pytania i polecenia zadawane w języku angielskim , doskonalą też umiejętność czytania. Savvy Ed jest bardzo przyjazny dla uczniów, a dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego jaki wiele się uczą.

Kontakt ze szkołą

Savvy Ed 2 - komunikacja i nauka pisania

8 – 9 lat

Savvy Ed to przewodnik dzieci w anglojęzycznym świecie – mądry miś Ed podróżuje gdzie tylko chce, ponieważ mówi po angielsku. Komunikuje się z dziećmi za pomocą listów, wzbudza w nich ciekawość świata poprzez snucie opowieści o nowych miejscach, które zwiedził, podsyła ciekawostki z różnych zakątków globu . Fajnie? No ba!

Kontakt ze szkołą

Savvy Ed 3 - integracja wszystkich sprawności językowych

9 – 10 lat

Uczniowie uczą się precyzyjnie wyrażać myśli po angielsku, rozwijają umiejętność czytania, pisania a także rozwiązywania testów, bo również takim wyzwaniom będą musieli sprostać. Nadrzędny cel metody pozostaje niezmienny: umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy. Kierujemy uwagę dzieci na poprawność gramatyczną, aby rozwijały zdolności językowe na najwyższym poziomie.

Kontakt ze szkołą

Edward's League 1

10-11 lat

Metoda Edward’s League to prawdziwa petarda! Nasi uczniowie są już świadomi swojej wiedzy językowej i dumni ze swoich osiągnięć, nawet przed zajęciami na korytarzu w ATUT school swobodnie  rozmawiają ze sobą po angielsku.  Zajęcia są przemyślane, a jednocześnie interesujące dla współczesnych nastolatków.  

Kontakt ze szkołą

Angielski dla młodzieży

Kurs Wiek Opis

JUNIOR 1 - angielski na start

8 - 10 lat

Kursy dla uczniów rozpoczynających swoją przygodę z nauką języka. Praktyczne zadania, ciekawe eksperymenty, unikatowe projekty, sztuka dedukcji – wszystkie te elementy uczą języka i rozwiązywania problemów, współpracy oraz logicznego myślenia.

Elementy STEAM – Science, Technology, Engineering, Art, Math wspomagają naukę języka i wykorzystują naturalną ciekawość świata młodych ludzi.

Kontakt ze szkołą

JUNIOR 2 - kurs angielskiego dla nastolatków

11 - 15 lat

Kurs angielskiego dla nastolatków, podczas którego aktywnie pracują w małych zespołach. Zdobyta wcześniej wiedza pozwala na doskonalenie komunikacji językowej i budowanie zaawansowanych struktur gramatycznych. Ma to na celu naukę swobodnej rozmowy oraz przygotowanie do egzaminów.

Kontakt ze szkołą

POWER ENGLISH - angielski dla uczniów szkół średnich

poziom od A2 do C1

Po wstępnej kwalifikacji (test oraz rozmowa z lektorem) uczniowie spotykają się na zajęciach dostosowanych do ich poziomu zaawansowania językowego. To ważny etap edukacji – daje uczniom przepustkę do swobodnego zdania matury, podróżowania, studiowania oraz tworzy podwaliny pod ciekawe perspektywy zawodowe.

Kontakt ze szkołą

MATURA & MORE - przygotowanie do matury

Matura podstawowa i rozszerzona

Kurs przygotowuje młodzież do matury zarówno na poziomie podstawowym (B1/B1+) jak i rozszerzonym (B2/C1). Na zajęciach skupiamy się nie tylko na prawidłowych strukturach gramatycznych, ale również stawiamy na komunikację, która jest niezbędna na egzaminie ustnym. Wszyscy mają wspólny cel, dlatego spotkania grup maturalnych to także okazja do zbudowania przyjaznych relacji z rówieśnikami.

Kontakt ze szkołą

Kursy językowe dla dorosłych

Kurs Poziom Opis

CITY LIFE for ADULTS - kursy konwersacyjne dla dorosłych

Od A1 do C1

Kurs dla dorosłych, którzy potrzebują wzbogacić swoją wiedzę językową oraz chcą przełamać barierę językową. Zajęcia dostosowane są do wstępnego poziomu znajomości języka i odbywają się w kameralnych grupach. Na zakończenie kursu chętni mogą potwierdzić swoją wiedzę przystępując do egzaminów Cambridge.

Kontakt ze szkołą

CITY LIFE and BUSINESS - kurs angielskiego biznesowego

Od A2 do C1

Kurs ten pozwala rozwijać komunikację językową przydatną przede wszystkim w pracy. Interaktywne zajęcia ukierunkowane na poznawanie słownictwa z zakresu m.in. zarządzania czy księgowości przygotowują do prowadzenia negocjacji, prezentacji oraz spotkań biznesowych.

Kontakt ze szkołą

YOUR CHOICE - kursy indywidualne

Zajęcia indywidualne

Nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie kursu, a uważasz, że zajęcia indywidualne będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Zgłoś się do nas – stworzymy kurs specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji językowych.

Kontakt ze szkołą