12 października, 2022 · Aktualności

Zajęcia z native speaker. Co dają takie spotkania?

Native speaker – to rodzimy użytkownik języka. Często mianem native speakera nazywa się nauczycieli tego języka za granicą. Jest to zatem osoba, która pochodzi z danego państwa i płynnie posługuje się rodzimym językiem, a także zajmuje się jego nauczaniem w innym kraju.

Konwersacja z native speaker pozwala przyswoić nowe zwroty oraz prawidłowy akcent i wymowę. Kolejną zaletą takich zajęć jest szybsze przełamanie bariery językowej. Takie zajęcia pokazują, że używając języka obcego częściej niż na normalnych zajęciach, przełamujemy barierę mówienia w obcym języku.

Czy warto się uczyć z native speaker?

Język angielski z angielskim native speakerem, pod okiem komunikatywnego wykładowcy, może zapewnić uczniom unikalne benefity. Oto największe korzyści zajęć języka angielskiego z angielskim native speakerem.

  1. Z nativem nabierasz pewności siebie w mówieniu.
  2. Z nativem motywujesz się do mówienia.
  3. Native przekazuje interesującą wiedzę.
  4. Konwersacje z native speakerem to kontakt z prawdziwym językiem.
  5. Angielski z native speakerem to lepszy akcent.

Bardzo się cieszymy, że w ATUT School możemy naszym uczniom zapewnić takie zajęcia.