20 września, 2022 · Aktualności

Skuteczny angielski – czas Start :)

W czwartym tygodniu września rozpoczynają się zajęcia w naszej szkole.

Nowi uczniowie i ich rodzice czasami dziwią się, że nie zaczynamy od początku roku szkolnego.

Dlaczego?

Hmm…strategia jest przemyślana 😉

Po pierwsze – chcemy ograniczyć naszym uczniom stres.

W pierwszych tygodniach września dzieci muszą się zorganizować i dostroić do rzeczywistości przedszkolnej lub szkolnej. Gdy wpadną już na odpowiednie tory, wtedy „wpadają” do nas. A naszym zadaniem jest uczyć w sposób angażujący, radosny, swobodny…z pomocą oczywiście misia Teddy Eddie.

Po drugie – chcemy ograniczyć stres rodzicom.

Rodzice już od maja mogą dziecko zapisywać na zajęcia i mają podany plan, zatem we wrześniu łatwo jest im dopasować plan zajęć szkolnych i inne dodatkowe zajęcia ich dziecka do lekcji z Teddy Eddie lub Savy Ed. Bez stresu planują sobie swój rozkład dnia do zajęć swojej pociechy.

Po trzecie – chcemy zadbać o komfort nauki.

W pierwszych tygodniach dopieszczamy sale, zamawiamy pakiety, szkolimy się. Wszystko po to aby zadbać o poziom nauczania a także świetne samopoczucie dzieci.

Z niecierpliwością czekamy aż nasi uczniowie pojawią się ponownie po wakacjach. Jesteśmy pewni, że nasze kolejne spotkanie z angielskim zaowocuje Super Mocą, którą dzieci nabywają poprzez obcowanie z taką formą nauki języka obcego.

Pakiety już na was czekają.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się co zawiera pakiet, wróć do poprzedniego wpisu.