27 czerwca, 2022 · Aktualności

Podsumowania roku szkolnego

Czerwiec w Atut school, to czas podsumowań zdobytej wiedzy, lekcji otwartych…i szykowania się na wakacje.

Jesteśmy spokojni, że nasi uczniowie wyposażeni są w umiejętności językowe, które pozwolą im porozumieć się w większości miejscach  na świecie. 🙂

W czerwcu, w poszczególnych grupach,  odbyły się zakończenia roku szkolnego, które pięknie podsumowują całoroczną pracę, dają energię lektorom i uczniom, że warto od najmłodszych lat inwestować w naukę  języków obcych. Uczniowie otrzymali piękne Certyfikaty, raporty o swoich postępach, a także korony, które maja niezwykłe właściwości – nawet w wolnym czasie od nauki pomogą komunikować się po angielsku 😉

Z prawdziwą radością obserwowaliśmy postępy naszych uczniów i jesteśmy pewni, że Teddy Eddie jest najlepszą ścieżką edukacji językowej dzieci.

Udanych wakacji.