3 kwietnia, 2023 · Blog

ATUT school na konferencji Synergy Garden 2023

Za nami mega intensywny i emocjonujący weekend 🌀💪Największe i najlepsze w Polsce wydarzenie w branży edukacyjnej, konferencja Synergy Garden 2023 w Katowicach, w której uczestniczyło ponad 400 przedstawicieli szkół językowych z całego kraju oraz wybitni eksperci i wspaniali prelegenci. Moc synergii – dziękujemy Edu Bears 🌹Emanujemy pozytywną energią, jest w nas siła inspiracji i gotowość na podjęcie nowych wyzwań! To będzie wspaniały czas w ATUT school – angielski niemiecki hiszpański Legnica💪🍀💫

Na zdjęciu nasz konferencyjny team: dyrektor ATUT school obok autorki metody Teddy Eddie Oli Komady, Ewelina Dagiel-Surmańska, trenerka, coach i specjalistka od pozytywnej dyscypliny oraz Karolina Rempoła – metodyk ATUT school, odpowiedzialna za jakość nauczania w naszej szkole.