Moja filozofia

Witam w ATUT school - językowej szkole przyszłości, miejscu przyjaznym zarówno dla dzieci i młodzieży,  jak i osób dorosłych, w szkole nowoczesnej i otwartej na potrzeby słuchaczy. 

Nazywam się Łucja Stawiska-Jankowska i jestem założycielką Szkoły, współtwórcą programu kształcenia  językowego w ATUT school oraz od 2001 roku dyrektorem zarządzającym.

ATUT school jest wyrazem mojej pasji twórczej, ciągłego dążenia do odkrywania nowych sposobów ma minimalizowanie wysilku wkładanego w naukę na rzecz osiągania satysfakcjonujacych i namacalnych efektów językowych. 

 

Miała być jednak filozofia…

Bardzo lubię swoją szkołę… chociaż stale dążę do jej ulepszania.  Poszukiwanie innowacji i wysoko ustawiona poprzeczka jakości nauczania sprawia, że w ATUT school wciąż sięgamy po więcej, uczymy lepiej. Dzięki temu teraz z przekonaniem piszę te słowa: uwielbiam swoją szkołę i jestem z niej bardzo, bardzo dumna. Z przyjemnością przychodzę tu każdego dnia. Od prawie 20 lat!

Dlaczego? ATUT school to przede wszystkim wspaniali ludzie i miejsce, z którym uczniowie chcą się utożsamiać. Tu nie tylko uczymy języków, ale też tworzymy atmosferę sprzyjającą swobodnemu przyswajaniu wiedzy. Jako jedyne w Legnicy Akredytowane Centrum Metody Teddy Eddie( 2-7 lat) i Savvy Ed (8-10 lat)  jesteśmy dla rodziców miejscem, do którego przyprowadzają dzieci, pozwalając im poznawać angielski w sposób  naturalny, poprzez atrakcyjną i ambitną zabawę. Dzieciaki kochają angielski ! W mig nasiąkaja tym językiem. Na rodzicach (i na mnie!) wciąż robią wrażenie lekcje otwarte lekcje angielskiego, gdy widzimy jak nasze maluchy mówią po angielsku, zadają pytania i odpowiadają na nie bawiąc się znakomicie :)

W 2019 roku dołączył do nas SAVVY ED, starszy brat misia Teddy Eddie, aby zaawansowane jezykowo dzieci miały szansę kontynuacji nauki po mocnym programie przedszkolnym.

Dla wielu osób ATUT school to także miejsce odkrywania talentów i rozwijania uzdolnień - nie tylko językowych. Wspieramy naszych uczniów na każdym etapie ich rozwoju tak, że w rezultacie stają się ludźmi otwartymi na rożnorodnosć językową i kulturową, posiadającymi niewątpliwą przewagę na współczesnym rynku pracy. Dobra znajmość przynajmniej jednego języka obcego przekłada się na szerokie możliwości samorealizacji, prowadzenie ciekawego życia - zarówno zawodowego, jak i prywatnego, swobodne podróżowanie i poznawanie miejsc oraz ludzi.

Życzę wszystkim wielu powodów do satysfacji z sukcesów językowych. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Do zobaczenia w  ATUT school - językowej szkole przyszłości

Łucja Stawiska-Jankowska