Szkoła językowa to miejsce, które warto wybrać ze szczególną starannością.atut co nas wyroznia

O rzeczywistej wartości szkoły języków obcych decydują ludzie. A ludzie w ATUCIE są naprawdę wyjątkowi – zarówno kadra menedżerska, jak i lektorska - to pasjonaci, którzy czerpią radość z kontaktów z ludźmi i przekazywania wiedzy językowej. Uczą skutecznie i nie obiecują ultra szybkich sukcesów bez zaangażowania ze strony słuchacza. Są doskonale wykształceni oraz przygotowani do pracy z zastosowaniem nowoczesnych, interaktywnych programów i podręczników do nauki języków obcych. Umiejętnie dostosowują tok procesu dydaktycznego do oczekiwań i możliwości swoich uczniów, bo głównym celem w ATUCIE jest efektywność nauczania i zadowolenie uczniów.

Od lat w ATUCIE jesteśmy wierni tym właśnie zasadom.

Obdarzamy każdego słuchacza szacunkiem i życzliwością. Wsłuchujemy się w jego potrzeby, jednocześnie delikatnie je modelując. Dzięki temu nasi słuchacze osiągają doskonałe rezultaty - zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci.
Poza zajęciami lekcyjnymi zapewniamy dodatkowo wiele atrakcji: tylko w ATUCIE można było uczestniczyć w niezwykłych warsztatach kinowych, spotkać solistów Opery Wrocławskiej czy też szaleć z lektorami na parkiecie lub pośpiewać przy grillu!

ATUT to szkoła wyjątkowa. U nas masz do wyboru naukę kilku języków (angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, rosyjskiego, czeskiego) w dwóch doskonale wyposażonych szkołach ATUT: na Osiedlu Kopernik oraz w centrum Legnicy, tuż przy Zamku Piastowskim przy ul. Piastowskiej 43. Odwiedź nas koniecznie zanim podejmiesz decyzję o wyborze szkoły językowej - z pewnością docenisz komfortowe warunki nauki, przejrzyste zasady uczestnictwa w kursach i korzystne zasady płatności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami tel. 76 722 67 67.

ATUT - Twoja Szkoła Języków Obcych – bo zasługujesz na najlepszą szkołę.