Założycielka

Moja filozofia

Witam w ATUT school - językowej szkole przyszłości, miejscu przyjaznym zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych . 

Nazywam się Łucja Stawiska-Jankowska i jestem założycielką Szkoły, współtwórcą programu kształcenia językowego w ATUT school oraz od 2001 roku dyrektorem zarządzającym.

ATUT school jest wyrazem mojej pasji twórczej, ciągłego dążenia do odkrywania nowych sposobów ma minimalizowanie wysilku wkładanego w naukę na rzecz osiągania satysfakcjonujacych i namacalnych efektów językowych. Szkoła jest rezultatem ponad dwudziestu lat moich wysiłków intelektualnych i zawodowych związanych m.in. z pracą dla korporacji z branży edukacyjnej, które w 2001 roku doprowadziły do stworzenia  ATUT school - językowej szkoły przyszłości,  nowoczesnej i otwartej na potrzeby słuchaczy.

Miała być jednak filozofia…

Bardzo lubię swoją szkołę… chociaż stale dążę do jej ulepszania. Ciągłe poszukiwanie innowacji, wysoko podniesiona poprzeczka jakości nauczania sprawia, że w ATUT school wciąż sięgamy po więcej, uczymy lepiej. Dzięki temu teraz z przekonaniem piszę te słowa: uwielbiam swoją szkołę i jestem z niej bardzo, bardzo dumna. Z przyjemnością przychodzę tu każdego dnia.

Dlaczego? ATUT school to przede wszystkim wspaniali ludzie i miejsce, z którym uczniowie chcą się utożsamiać. Tu nie tylko uczymy języków, ale też tworzymy atmosferę sprzyjającą swobodnemu przyswajaniu wiedzy językowej od najmłodszych lat. Jako akredytowane centrum metody Teddy Eddie jesteśmy dla rodziców miejscem, do którego przychodzą z dziećmi od 2. do 7. roku życia, pozwalając im poznawać angielski w sposób jak najbardziej naturalny. Dzieciaki kochają angielski ! W mig nasiąkaja tym językiem. Na rodzicach (i na mnie!) wciąż robią wrażenie lekcje otwarte angielskiego, gdy widzimy jak maluchy używają kilkuset słów w zwrotach i zdaniach po angielsku, ambitnie zadają pytania i odpowiadają na nie i ... bawią się znakomicie :)

Dla wielu osób ATUT school to także miejsce odkrywania talentów i rozwijania uzdolnień - nie tylko językowych. Wspieramy naszych uczniów na każdym etapie rozwoju tak, że w rezultacie mogą poczuć się ludźmi światłymi, otwartymi na rożnorodnosć językową i kulturową, posiadającymi niewątpliwą przewagę na współczesnym rynku pracy. Dobra znajmość przynajmniej jednego języka obcego przekłada się na szerokie możliwości samorealizacji, prowadzenie ciekawego życia - zarówno zawodowego, jak i prywatnego, swobodne podróżowanie i poznawanie miejsc oraz ludzi.

Życzę wszystkim wielu powodów do satysfacji z sukcesów językowych. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Do zobaczenia w  ATUT school - językowej szkole przyszłości

Łucja Stawiska-Jankowska